20/26Pcs Fidget Hračka Nastaviť Lacné Zmyslové Fidget Hračky Pack pre Deti alebo Dospelých Dekompresný Hračka fidjets hračky pack антистресс Hot

€2.75


Stres Zmyslové Hračka Nastaviť, Zmyslové Hračky s Push Bublina pre Deti Dospelých

popis:

💖Vysoko-kvalitných materiálov: Všetky zmyslové hračky sú vyrobené z vysokokvalitného silikónu, potravín, kvalitné prevedenie z nehrdzavejúcej ocele a sú 100% šetrné k životnému prostrediu.Tieto hračky sú pre deti bezpečné a sú viac vhodné pre staršie deti nad 7 rokov.

Terapia: Autizmus hračky sú ideálny spôsob, ako zmierniť stres a zmyslové polohou.Môžu byť umiestnené do dlane vašej ruky.Je to zábavný spôsob, ako udržať váš mozog zamerané a obsadené.Stlmiť darčekovej krabičke môže byť vhodné pre aktivity detí, strana dary a pokojné hračky pre chlapcov.

Je ľahko prenosný: Väčšina hračky sú vreckovej veľkosti a ľahko sa prenáša, tak podráždený hračka tašky sú veľmi vhodné na použitie v kanceláriách, domoch, špeciálnymi vzdelávacími, fyzioterapia izby, atď.

💖Použitie: Špeciálne darčeky na Vianoce, darčeky, narodeninové darčeky, odmeny, darčeky, hračky, darčeky, ktoré zmierniť tlak Vianoce a spĺňajú osobitné potreby.Ak ste v strese alebo sa nudí, táto hračka súprava vám pomôže.Vhodný pre dospelých a deti.

💖Kvalitné a trvanlivé: hračka prijíma nové a roztomilé zviera dizajn, vhodné pre vašu rodinu a priateľov.

Napokon nedostanete:

22PCS dekompresný hračka

Poznámka: niektoré výrobky sú náhodné farby

Štítky: proti stresu, van deti hračka, to pop, linka hračka, antistresový hračka, fidget pack, drrsses deti, fidget hračky balenia, senzorické hračka, relaxačná sada.


( 1 Hodnotenie )

Počet