Prenosné Cigaru Cestovné Humidor Box Prenosný Cigary Humidor Sigaren Box Prípade Pre Cigár Nadšencom Cigaru Prípade Skvelé darčeky

€12.36


Funkcie:

Vysoko kvalitný materiál

Povrch použiť vysoko kvalitné dvojvrstvové kože a s dovezené céder vo vnútri, to môže udržať cigary čerstvé a zachováva si dobrú chuť a vôňu.

Elegantné a luxusné

Celý cigary krabice vyzerá elegantne a luxusne, high-end, dobre-vyberte kovov na dvoch koncoch box, veľmi proti korózii a opotrebovaniu.

Dobrý vzduchotesnosť

Výtvarné spracovanie dáva tejto cigary prípade nádherné vzduchotesnosť, ktoré môžete neustále, aby vlhkosť a vôňu v dobrom stave.

Prenosné

Malé cigaru prípade sa môže ubytovať 3 cigary, a s puzdro na povrchu cigaru, fréza, veľmi vhodné vykonávať kolo, nech ste kdekoľvek.

Skvelé darčeky

Toto kožené cigaru prípade môže byť premyslené a skvelé darčeky pre ktorý je zamilovaný cigary, ideálny pre váš manžel, priateľ ,Otec, boss , klient, všetky cigary nadšencom atď.

Špecifikácie:

Typ: Cigaru Prípade

Materiál: Koža, Kov

Množstvo: 1 ks

Farba: Hnedá/Čierna

Veľkosť: 165*75*38 mm/6.48*2.95*1.49 palec

Čistá hmotnosť: 270 g/9.52 oz

Balenie:

1* Cigar Prípade

Štítky: ykpuii cigar case, prípade cigár, cohiba humidor, cigary box humidor, cohiba hlavu popolníka, cohiba auto popolníka, color cigar case, 50 cigary humidor box, porsche prípade cigár, humidor.


( 0 Hodnotenie )

Počet