Veľké Pop Push Bublina Zmyslové Hračka Úzkosť Autizmus Stres Bublina Silikónové Darček Zvláštnu Potrebu Dieťa Teen Dospelých Priateľ Motýľ, Fidget

€1.36


20*30 cm Veľký Motýľ Push Pop Bublina Fidget Zmyslové Hračka

Tento fidget hračka pack je určite potrebné pre vaše každodenné stresových situáciách, pomáha lepšie zvládať úzkosť, zlepšuje pozornosť a udržať vaše ruky do zamestnania.Naše fidget popper hračky sú vyrobené s trezor umývateľný silikónové a netoxické farby, pridaním zábavnej splash farieb, aby vaše dni s unikátnymi rainbow dizajn!Ľahký, prenosný tvary dokonale v batohu, kabelke, vrecku, je ideálne na cestovanie, auto jazdí, kancelárie, školy alebo na domáce použitie!

Stále nie ste presvedčení?Tu sú niektoré z úžasných funkcií tohto produktu:

Tvar:Butterfly Materiál: non-BPA silikónové; Trvanlivé, umývateľný a opakovane; Neuveriteľne flexibilné štruktúry, non-trhať; Poskytuje nekonečné objaví na oboch stranách; Color: dúha;tie Dye Ideálny pre vozí autom, v lietadle, cestovanie, party, domov; Pomáha zmierniť stres a úzkosť; jedinečný darček pre deti, dospelých.

CELOŽIVOTNÁ ZÁRUKA:

Snažíme sa vám poskytnúť najlepšiu kvalitu výrobkov a služieb.Takže ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste úplne spokojní s Fidget Bublina Hračky, prosím kontaktujte nás, aby sme mohli zabezpečiť 100% spokojnosť.Zaoberá sa v stresových dní, pracovné preťaženie, alebo jednoducho relaxáciu tela a mysle, je teraz jednoduchšie, než kedykoľvek predtým so naše inovatívne a cenovo dostupné odbúranie stresu hračky pre deti a dospelých.Sme uistite sa, že použiť len vysoko kvalitné, bezpečné materiály a dôveryhodných dodávateľov, s cieľom naplniť vaše očakávania.By nie ste 100% spokojní s produktom, naše zákaznícke centrum je vám k službám!

O Dodávky

1. Za normálnych okolností, vaša objednávka bude odoslaná v priebehu 48 hodín po úspešnej platbe. 2. Ak chcete dostať produkt, rýchlejšie, môžete zvoliť rýchlejší spôsob dopravy.

O Spätnú Väzbu

1. Ak ste spokojní, prosím zanechať 5 star pozitívnu spätnú väzbu, budeme vďační. 2. Ak nie ste spokojní, prosím, kontaktujte nás, poskytneme vám uspokojivé riešenie.

Štítky: xs max ochranný film prípade.


( 0 Hodnotenie )

Počet