Kawaii Údaje Farebné Bábiky Zber Anime Postavy Mačka Jeleň Roztomilý Kreslený Zvierat Panda Relaxačná Squeeze Hračky Pre Deti Darček

€1.76


Vlastnosti: Úplne Nové a vysokej kvality.Deti do 6 rokov majú zakázané hrať.Výrobok má veľmi voňavé teploty, ale nedávajte ju do úst.Vhodné pre deti nad 6 rokov a grownups stres odľahčovacia z hrania.Špecifikácie: Materiál: potravinársky PU.Farba: Ako na obrázku zobrazené.V tvare: Ako na obrázku zobrazené.Veľkosť produktu: Ako na obrázku zobrazené.Poznámka: mohli by Tam byť aj nejaké malé rozdiely vo farbe reálny predmet.Prosím, dovoľte 1-2cm líši vzhľadom na ručné meranie, vďaka.Č Retail Box.Zabalený Bezpečne v Bubline Taška.Venovať pozornosť tomuto 1.Prosím nezabudnite napísať správnu adresu, Psč, telefónne číslo, Inak nie je možné odoslať zásielku. 2.Ak ste nedostali parciel, možno pozemok na miestnej pošty, môžete si ho vziať hore, pretože na niektorých miestach nie sú zasielané ! 3.Ak si kúpite 100ks, prosím, kontaktujte nás na zmenu ceny, máme zľavu na vás .Paymet a náhrady 1.www.kapacomp.sk preverí vašu platbu v rámci 24 hodín po jeho vyplnení, budeme poslala zásielku čo najskôr. 2.Vrátenie spôsobené storno objednávky, vrátenie dohody, je potrebné trvá 7-10 pracovných dní na dosiahnutie vášho účtu.O prepravné 1. Všetky pozemky budú odoslané po vašej objednávky v priebehu 4 dní, a oni budú všetky sledovateľné. 2. Po zásielky zaslanej von, bude sa stal neovládateľný.Vážime si môžete trpezlivosť čakať na zásielku,a odhadujeme, dodacia lehota je 15-35 dní pre väčšinu krajín (okrem Brazílie) . 3. Nie sme zodpovední za žiadne dane alebo DPH na colnom kupujúceho krajiny. 4. Ak nechcete prijímať zásielky do 50 deň, prosím kontaktujte nás.Budeme predložiť vyhľadávanie s prepravnou agent.Ak počas 60 dní (90 dní pre Brazília) nebudete prijímať zásielky, budeme problém vrátenie peňazí vás.O Spätnú Väzbu 1.Sme závislí na vašej spokojnosti ako naše úspešné, preto, vaša spätná väzba je určite pre nás dôležité. 2.Ak ste spokojní s našimi výrobkami, prosím zanechať pozitívnej spätnej väzby, a náš automatizovaný systém spätnej väzby budú okamžite nechať pozitívnu spätnú väzbu rovnako. 3.Ak máte akékoľvek otázky o našich produktoch, alebo iné, prosím dodn neváhal a kontaktujte nás, poskytneme vám uspokojivú odpoveď hneď, ako je to možné, Prosíme vás, aby ste okamžite podal spor, pretože sme prostrediu ! 4.Prajeme vám šťastný nakupovanie!!! ! !

Štítky: podrobné pokemon obrázok, žltá mochi mačka, antistresový mačka, panda hračka, astronaut hračka, vlastné pokemon obrázok, hudba robot, panda plyšové, fidget hračka, veľké rozmliaždeniu jeleň.


( 2 Hodnotenie )

Počet